54% попуст на комплетен нефролошки преглед + лабораториска анализа од Специјална болница по нефрологија со дијализа ПЗУ Диамед во вредност од 2600 ден. по цена од 1200 ден.

Цена

1200 ден.

Вредност

2600 ден.

Попуст

54%

Заштеда

1400 ден.

Купени: 15

 • ул.Ѓорче Петров 23, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2033 530

  info@diamed.mk

Добивате

Нефролошки преглед + лабораториска анализа

 • Ехо на бубрези
 • Ехо на мочно ќесе и мочоводи
 • Ехо на простата
 • Ехо проценка на рест урина 
 • Лабараториска анализа (уреа, креатинин, урична киселина ПСА, урина со седимент) 
 • Мерење на крвен притисок
 • ГФР (проценка на бубрежна функција)
 • Дијагоноза и советување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2019 до 20.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација пред купување на купонот (резервацијата за термин може да се врши и пред 05.08.2019)

Опис

Диамед е Специјална болница за нефрологија и хемодијализа која обезбедува грижа за болни со бубрежни заболувања, бубрежна слабост и болни кои се на хроничен програм на хемодијализа. Ние вложуваме напори да го подобриме квалитетот на животoт на болните со современа медицинска/лекарска грижа и терапија, индивидуална грижа, водење и следење за секој болен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.