Oдмор во Неи Пори, Пиерија за Август! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Anastassios + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Неи Пори, Пиерија за Август! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Anastassios + опција за автобуски превоз

Цена

15,810 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

17,546 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1,736 ден.

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

7 ноќевања за термин по избор во Villa Anastassios, Неи Пори (Пиерија) + опција автобуски превоз

 • Студио за 3 лица (20.08-27.08.2017), цена: 18166 ден.
 • Студио за 3 лица (27.08-03.09.2017), цена: 15810 ден.

*Цената се однесува на наем на целото сместување

Можност за превоз:

 • Превоз за дете до 12 год., цена: 1550 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2017 до 03.09.2017
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Неколку дена пред поаѓање ќе ви биде испратен линк на Вашата email адреса за потпишување на договор за патување. 
 • Задолжително патничко осигурување
 • Ограничени количини!

Опис

Villa Anastasios

Villa Anastasios е лоцирана на втората линија објекти, на околу 100 метри од плажата во централниот дел на Неи Пори. Сместувањето во нејзе е организирано во студија кои се наоѓаат на првиот кат. Куќата се наоѓа во мирниот дел на Неи Пори, во близина на неколку продавници и тивки ресторани. Одлична е за семејства со помали деца. Студијата се опремени со тоалет и туш, мини кујна, балкон, ТВ и клима уред.Како објект кој веќе петта сезона се наоѓа во нашата понуда, оваа вила е секако една од најпрепознатливите објекти од летната понуда. Гостопримливите домаќини кои се грижат за гостите од Анастасиос и од Магас се секако најбитата нивна карактеристика.

Пиерија

Под планината Олимп, која според митологијата била домот на боговите, се протега регионот - Пиерија. Богат со многу природни убавини, археолошки ископини, остатоци од многуте цивилизации кои поминале низ него, овој регион самиот за себе го потврдува епитетот дека е “земја на боговите”. Доклоку сте размислувале да комбинирате одмор покрај море, со можност за рекреирање и уживање во планинската опкруженост, регионот Пиерија е вистинскиот избор за Вас! Широките плажи кои се простираат во должина повеќе од 70 километри, се вистински пример за чиста природна убавина. Златниот песок и рамниот предел ве водат до синото море, а наоколу ве опкружуваат листопадни и борови шуми. Главниот град на областа е Катерини, кој лежи помеѓу рамнината на Пиерија и подножјето кое се издига кон планината Олимп. Најпознати туристички места се веќе добро познатите: Паралија, Олимпик Бич, Лептокарија и Неи Пори.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ