50% попуст на 3 индивидуални часови (60 мин.) по англиски јазик за деца и возрасни или македонски јазик за странци во вредност од 1800 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на 3 индивидуални часови (60 мин.) по англиски јазик за деца и возрасни или македонски јазик за странци во вредност од 1800 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

901 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул.Алберт Ајнштајт бр. 9/17 Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 070 306 752

 • beautifullprincess13@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 09:00 - 21:00

Добивате

3 индивидуални часови по англиски јазик за деца и возрасни или македонски јазик за странци

 • Времетраење на еден час: 60 минути
 • Термините се во договор со професорот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 30.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за користење на часовите

Опис

Професионални инструкции и обука за наменска употреба на англиски јазик. Странско искуство за стручна подготовка за англиски јазик, обука и приватни часови за сите школски возрасти но и за повозрасни, како и македонски јазик за странци. Дипломиран професор по англиски јазик и литература Нермина Кочан.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ