92% попуст на онлајн курс за Networking Events Organizer од Eventtrix во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 496 ден. (8 €)

Цена

496 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

92%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс за Networking Events Organizer + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2022 до 31.10.2023
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива Е-сертификат
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик 
 • За да започнете со курсот треба да го внесете купон кодот следниов линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на е-маил: [email protected]

Опис

Make an important impact on the business world by planning business networking events which work! Learn how to organize successful networking events, large and small.

Bring people together in meaningful ways as a networking event organizer.

We live in a global world. Yet, the face-to-face interaction is more important than ever. Thus, all businesses, big and small, rely on networking events to meet partners and clients and develop meaningful relationships.

Networking events range from local meet-ups to international conferences costing hundreds of millions of dollars.

Everyone and anyone benefits from the ability to work their network and these events make it easy to do so.

Getting involved with these events does not only allow you to add to your skillset; it allows you to change the business landscape by fostering partnerships and witnessing historic deals.

Your course was created by an international team with a wealth of professional experience in the field.

With experience in creating local events and staging international events, they use this course to impart the most important lessons that they have learned onto you.

During this course, you will learn practical lessons about organization that can be re-applied to your career as an event planner. More importantly, you have the opportunity to pick the brain of those who have done it all before you.

You can take these principles and use them to build yourself a solid foundation in networking event organization; however, you are also encouraged to use this information and make it your own. The best networking events are the most personal ones. With EventTrix, you will learn how to use the essential principles of organization to create a uniquely personal event that guests will clear their calendars to attend.

Повеќе за курсот и за модулите можете да видите тука

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.