Закажете го Вашиот преглед! До 30% попуст на невропсихијатриски преглед во амбуланта или во домашни услови по избор од Никоб Медикал

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3980 ден.

Попуст

25%

Заштеда

990 ден.

Преостанато време

 • ул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02/15515; 02/271 8000

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Невропсихијатриски преглед во амбуланта 3,980 ден. 2,990 ден.
Невропсихијатриски преглед во домашни услови 4,980 ден. 3,490 ден.

Невропсихијатриски преглед во амбуланта или во домашни услови од страна на специјалист невропсихијатар, стручна проценка и анализа на личноста, совет и препорака

 • Совет и третман на опсесивно комплусивно растројствo
 • Совет и третман на анксиозно депресивно растројство
 • Совет и третман на постпартална депресија
 • Совет и третман на пост трауматски стрес синдром
 • Совет и третман на растројство на личноста

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.10.2023 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.