За вистинско релаксирање и уживање! До 50% попуст масажа по избор: релакс масажа на цело тело или масажер на стапала во салон за убавина New Feeling

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

Купени: 2

 • ул. Радика бр.5 (влез 1/1-5) (спроти Лазо Трпоски - главен влез)

  Одведи ме таму

  076682038

Добивате

Опции на понудата:

Релакс масажа на цело тело (30 мин.) 400 ден. 199 ден.
Масажа со масажер за стапала (15 мин.) 150 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.08.2019 до 06.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефонскиот број 076 682 038
 • Понудата важи само за жени

Опис

Опуштање и уживање во топлите денови. Повелете и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.