Nicer Dicer Plus сецко + 12 ултра остри ножеви

990 ден.

590 ден.

Купени:

19

Шифра:

0300000001357
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Оваа кујнска алатка со ергономски дизајн е исклучително лесна за користење, a ножевите на сите додатоци се од остар нерѓосувачки челик што значи дека ќе ги користите повторно и повторно.
 • Уникатниот дизајн на машинката ја прави исклучително лесна за чистење, сите додатоци лесно се вадат и стават, така да може да ги измиете посебно
 • Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на десетина различни начини.
 • Може да сецкате коцки, кришки, ленти во повеќе големини и дебелини, може да лупите, рендате и да миксате
 • Кога сецкате кромид и лук, рацете нема да ви мирисат
 • Наменет за секаков вид на храна
 • Основата е изработена од проѕирна пластика, за да гледате како сецкате
 • Безбеден за деца
 • Заштедува време и пари
 • Прстите не ги допираат сечилата
 • Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање
 • Задолжителна алатка за сите оние што го обожуваат кулинарството, а храната ќе ја сецкате до перфекција.

Сетот се состои од:

 • 1 Главна единица
 • 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање)
 • 1 Капак со копче
 • 1 Додаток за сечње на коцки и ленти
 • 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини
 • 1 Додаток за сечење во форма на V
 • 1 Додаток со ренде
 • 1 Двонасочен нож за лупење
 • 1 Заштитен додаток за сецкање
 • 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини
 • 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.