46% попуст на месечен третман за стекнување на здрави навики во исхраната - New Nutritionism во вредност од 3500 ден. по цена од 1900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

46% попуст на месечен третман за стекнување на здрави навики во исхраната - New Nutritionism во вредност од 3500 ден. по цена од 1900 ден.

Цена

1,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,500 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1,600 ден.

Купени : 1

 • Луј Пастер бр. 5 (кај поранешно Кино Култура) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 308 816

 • r_biljana@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Месечен третман за стекнување на здрави навики во исхраната

 • Проценка и подготовка на индивидуален режим (програма) на исхрана
 • Подготвување на мени
 • 3 контролни средби
 • Мерење на обем
 • Мерење на тежина
 • Одредување на ITM и стремење кон истата
 • Проценка на BMI (body mass index) 

*Консултациите и режимот на исхрана ги води Билјана Ристеска - советник за здрава исхрана - дипломиран нутриционист
* Наменето за лица кои имаат проблеми со тежината


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2017 до 10.06.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден корисник може да купи само еден купон
 • Понудата важи за нови членови
 • Програмата може да се прилагоди за сите возрасти
 • Термините се по договор
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Секогаш има доволно време да ја вратиме нашата идеална телесна тежина и да бидеме во топ форма. Затоа, не мислете се. Реагирајте веднаш!

Здравиот начин на исхрана е нашата иднина. Со овој купон добивате целосна месечна програма и стручни консултации за менување на начинот на исхрана. Секоја недела се изготвува ново лично мени за исхрана, редовно се мерат телесните параметри, се следат резултатите и се даваат совети за промената на навиките на исхраната. Не е КОЛКУ јадете, туку ШТО јадете. Никогаш не е доцна, потребно е само желба за здрав и среќен живот.

Ви стоиме на располагање со нашите совети и начини на исхрана.

За Билјана Ристеска - советник за здрава исхрана - дипломиран нутриционист

Клуб за здрав начин на исхрана "New Nutritionism" - Скопје

Билјана Ристеска е вистински поборник за здравиот начин на живот издравата исхрана. Тоа го практикува и лично а најмногу се труди нејзиното долгогодишно искуство во Македонија и дополнителни пракси во Хрватска да им го пренесе на своите клиенти со цел да се реши здравствениот проблем, да се намалат килограми и што е најважно да се стекне навиката за здрав начин на исхрана. Спортист во душа, нутриционист на лист хартија и секогаш подготвена за нови предизвици. Еден од советниците во Клубот за здрав начин на исхрана "New Nutritionism". Препознатлива по насмевката, упорноста и желбата за успех.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ