Недела на храна #СкопјеГурман! Неодоливо вкусни торти! До 33% попуст на торта со вкус и големина по избор: чоколаден мус со белгиско црно чоколадо, нутела малина или јогурт вишна од Слаткарница New York

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Неодоливо вкусни торти! До 33% попуст на торта со вкус и големина по избор: чоколаден мус со белгиско црно чоколадо, нутела малина или јогурт вишна од Слаткарница New York

Цена

260 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

380 ден.

Попуст

32%

Заштеда

120 ден.

Купени : 113

 • Pirinska, Skopje, Macedonia

 • 02 3114 422

 • anita.blazhevska@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 17:00Нед: 11:00 - 15:00

Добивате

Торта со вкус и големина по избор:

 • До 10 парчиња, цена: 380 ден. 260 ден.
 • До 20 парчиња, цена: 750 ден. 499 ден

Достапни вкусови:

 • Чоколаден мус со белгиско црно чоколадо
 • Нутела - малина
 • Јогурт - вишна

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2018 до 15.08.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна нарача 3 дена однапред доколку сакате тортите да ги подигнете за викенд 
 • Купонот не може да се користи од 30.07 - 06.08.2018 поради колективен одмор на компанијата

Опис

Состав:

Чоколаден мус со белгиско црно чоколадо 

 • Тесто: брашно, јајца, шеќер, црно чоколадо, овошен шербет
 • Фил: мус од црно белгиско чоколадо
 • Прелив од чоколадо

Нутела - малина

 • Тесто: брашно, јајца, шеќер, црно чоколадо, овошен шербет
 • Фил: мус од млечно белгиско чоколадо и млечна нутела + мус од малина
 • Прелив од бело чоколадо

Јогурт - вишна

 • Тесто: брашно, јајца, шеќер, црно чоколадо, овошен шербет
 • Фил: јогурт крем + шербет од вишна
 • Прелив од бело чоколадо

Слаткиот дел од New York во Скопје. Слаткарница New York прави свежи и вкусни колачиња и торти во градот, по американски стандарди. Разбуди ги сетилата, почувствувај се жив, дојди во слаткарница New York.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.