43 ја следат оваа компанија


Nicer Dicer Plus сецко + 12 ултра остри ножеви

990 ден.

590 ден.

Шифра:

0300000001357
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Оваа кујнска алатка со ергономски дизајн е исклучително лесна за користење, a ножевите на сите додатоци се од остар нерѓосувачки челик што значи дека ќе ги користите повторно и повторно.
 • Уникатниот дизајн на машинката ја прави исклучително лесна за чистење, сите додатоци лесно се вадат и стават, така да може да ги измиете посебно
 • Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на десетина различни начини.
 • Може да сецкате коцки, кришки, ленти во повеќе големини и дебелини, може да лупите, рендате и да миксате
 • Кога сецкате кромид и лук, рацете нема да ви мирисат
 • Наменет за секаков вид на храна
 • Основата е изработена од проѕирна пластика, за да гледате како сецкате
 • Безбеден за деца
 • Заштедува време и пари
 • Прстите не ги допираат сечилата
 • Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање
 • Задолжителна алатка за сите оние што го обожуваат кулинарството, а храната ќе ја сецкате до перфекција.

Сетот се состои од:

 • 1 Главна единица
 • 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање)
 • 1 Капак со копче
 • 1 Додаток за сечње на коцки и ленти
 • 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини
 • 1 Додаток за сечење во форма на V
 • 1 Додаток со ренде
 • 1 Двонасочен нож за лупење
 • 1 Заштитен додаток за сецкање
 • 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини
 • 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.