66% попуст на шатирање или нијансирање со техника по избор: омбре или бајалаж во Beauty Corner во вредност од 3500 ден. по цена од 1190 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

66%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 6

Добивате

Шатирање или нијансирање со техника по избор:

  • омбре
  • бајалаж

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 16.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Beauty Corner постои скоро 20 години, сега со нова локација во центарот на градот. Салонот е лиценциран за работа со познатиот бренд Alfaparf Milano и за здравјето на вашата коса ви нуди уникатни третмани за секој тип на коса. А за свечените моменти заблескајте со професионална шминка и фризура.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.