За нов и освежен изглед на вашата коса! 52% попуст на нијансирање со техника по избор: омбре, сомбре или балајаж + ботокс третман на коса во Mona City Fashion во вредност од 2500 ден. по цена од 1190 ден.

Цена

1190 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1310 ден.

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  monacity.fashion@yahoo.com

Добивате

 • Нијансирање: омбре, сомбре, балајаж
 • Ботокс третман на коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.