Грижа за вашата коса! 35% попуст на нијансирање со техника по избор: Омбре, Bronde, Сомбре или Бајалаж + третман за коса со професионалната линија за коса Insight + фенирање во Фризерски салон Перфект во вредност од 1500 ден. по цена од 980 ден.

Цена

980 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

35%

Заштеда

520 ден.

Купени: 34

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Елисие Поповски бр.10 Капиштец

  Одведи ме таму

  070 690 660

  [email protected]

Добивате

Третман за коса со професионалната линија за коса Insight + фенирање + нијансирање со техника по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2022 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За коса под рамена се доплаќа 200 ден. директно во салонот
 • За коса под половината се доплаќа 300 ден. директно во салонот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Со овој купон имате можност да направите разубавување и освежување на косата. Во консултација со искусните вработени во салонот Перфект, одберете ја за вас идеалната техника за нијансирање. Покрај нијансирањето, ќе добиете и  третман за коса од професионалната линија Insight.

Најпрво вашата коса ќе биде измиена со шампон за реконструирање на косата и за длабинско подхранување. Потоа, ќе добиете и маска за коса, составена од: органски пченични никулци, путер од маслинки, арганово масло и оризови трици. Оваа маска во целост ќе ја ревитализира вашата коса, ќе навлезе длабоко во коренот на вашето влакно и ќе му даде витален и здрав изглед. Постигнете совршен тренди изглед и блеснете со вашата убавина

За компанијата

Фризерскиот салон Перфект позади себе има 20 годишно искуство, успешна работа и задоволни клиенти.
Тимот кој работи сите овие години постојано се усовршува и надградува на семинари и обуки посетувајќи саеми во светските центри за убавина како што се Италија и Франција каде се презентираат сите новитети и трендови во оваа област.
Вршиме разновидни третмани за нега на коса употребувајќи производи од реномирани брендови. Повелете за да се уверите во квалитет за кој зборуваме.

Ве очекуваме,
Фризерско Студио Перфект

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.