67% попуст на нијансирање по избор: балајаж, омбре или сомбре во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден. во NAS Beauty Salon

Цена

999 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2001 ден.

 • Krimska 50, Skopje

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Нијансирање по избор: балајаж, омбре или сомбре

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402

Опис

Сомбре е начин на бојадисување на косата така што прамените се посветли во долниот дел од косата, а нагоре благо, постепено и суптилно преминуваат во природната боја кон темето.

Балајаж претставува техника којашто обезбедува природен констраст, нив осветлување на поголеми прамени коса. Со тоа се добива изглед како кога на децата им осветлува косата од сонцето. Се избира боја за тон или два посветла од природната или постоечката, и на тој начин се постигнува природен изглед којшто не бара никаков особен труд при одржувањето.

Омбре е начин на бојадисување на косата во којшто се осветлува само долниот дел од косата. Најчесто се избира нијанса којашто е за два тона посветла од природната или постоечката боја на косата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.