Нов и освежен изглед! 51% попуст на нијансирање со техника по избор во Social Hair во вредност од 4500 ден. по цена од 2190 ден.

Цена

2190 ден.

Вредност

4500 ден.

Попуст

51%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 13

 • Народен Фронт 5, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Нијансирање со техника по избор

 • Балајаж
 • Сомбре
 • Tiger eye

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2021 до 10.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.