Подарете елегантно парче накит! Купон од 99 ден. со кој добивате до 25% попуст на накит од жолто или бело злато од Златара Смарагд

РАСПРОДАДЕНО

Подарете елегантно парче накит! Купон од 99 ден. со кој добивате до 25% попуст на накит од жолто или бело злато од Златара Смарагд

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 23

 • ГТЦ Скопје, Macedonia

 • 071 316 653

 • smaragd.jewellery@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 18:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 20% попуст на сите прстени и обетки од жолто и бело злато
 • 25% попуст на ланчиња и алки од жолто и бело злато
 • 15% попуст на привезоци од жолто и бело злато
 • 15% попуст на накит со драги камења

* Цените се пресметуваат според моменталната цена на златото


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2018 до 30.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 парче накит
 • За повеќе парчиња накит потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во златара Смарагд
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден, прв услужен
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Златара Смарагд е отворена во далечната 1969, со две локации во Скопје, една во ГТЦ ( Златарска улица) и другата во Старата Скопска Чашија.

По толку годишно постоење како занаетчи, Смарагд своето реноме го гради со квалитет, широк асортиман на накит, рачно изработени златни парчиња, накит со драгоцени камења, природни камења, бисери... Покрај голем број лични изработки, излозите ги красат и уникатни модели од различни култури и држави, како што е Италија, Турција, Дубаи и Индо-Кина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.