За нежна и мазна кожа! 40% попуст на депилатор Brown од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 890 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За нежна и мазна кожа! 40% попуст на депилатор Brown од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 890 ден.

Цена

890 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,490 ден.

Попуст

40%

Заштеда

600 ден.

Добивате

Депилатор Brown


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

   Уживајте во долготрајната мазност со овој депилатор. Нежно ги отстранува влакната, кратко и до 0.3 од коренот без влечење на кожата. Заоблената форма совршено се вклопува во вашата рака и со тоа ви дозволува удобно ракување и отстранување на влакната и кај најнежните делови. Во сет со овој депилатор има четкичка за екстра хигиена и полесно чистење.

   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.