31% попуст на Dexe Шампон против седа коса од Nikmit.mk во вредност од 390 ден. по цена од 270 ден.

РАСПРОДАДЕНО

31% попуст на Dexe Шампон против седа коса од Nikmit.mk во вредност од 390 ден. по цена од 270 ден.

Цена

270 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

390 ден..

Попуст

31%

Заштеда

120 ден..

Купени : 7

Добивате

Dexe Шампон против седа коса (10 шампони по 25 ml)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

   Dexe Шампон против седа коса

   • 10 шампони по 25 ml

   Реномираниот британски производител на медицинска козметика Dexe мисли на вас ! Создаде шампон со уникатна формула и полна со природни состојки кој за само 10 минути ќе ви ја врати бојата на косата каква што била некогаш. Изгледајте младо и самоуверено заборавајќи на седата коса. Шампонот можат да го користат и мажи и жени.

   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.