32% попуст на Ab wheel тркало за стомачни мускули од Nikmit.mk во вредност од 590 ден. по цена од 400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

32% попуст на Ab wheel тркало за стомачни мускули од Nikmit.mk во вредност од 590 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

590 ден.

Попуст

32%

Заштеда

190 ден.

Добивате

Ab wheel тркало за стомачни мускули


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 10.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

Сакате да дојдете до совршени стомачни мускули? Се прашувате како?

Ние го имаме решението за Вас, а тоа е Ab Wheel тркало за стомачни. Оваа справа Ви овозможува да дојдете до стомачни мусколи какви што посакувате бидејќи е конструирана така да може да се чуствувате удобно додека го дефинирате Вашето тело. Самата справа поседува висок степен на сигурност порани гумените тркала кој овозможуваат лесно движење. Справа која што можете да ја користите било каде.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.