31% попуст на Gold's gym abs advanced body system (справа за стомачни мускули) од Nikmit.mk во вредност од 990 ден. по цена од 680 ден.

РАСПРОДАДЕНО

31% попуст на Gold's gym abs advanced body system (справа за стомачни мускули) од Nikmit.mk во вредност од 990 ден. по цена од 680 ден.

Цена

680 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

990 ден..

Попуст

31%

Заштеда

310 ден..

Добивате

Справа за стомачни мускули (Gold's gym abs advanced body system)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

   Gold's Gym ABS е најбрзиот и најлесниот начин до стомачни мускули какви што од секогаш сте посакувале.

   • Освен стомачните мускули, ги затегнува и бутовите,подлактиците,рацете и рамената.
   • Отпорот на справата се сетира соодветно на вашите потреби
   • Со само 10 минути користење дневно, резултатите ќе бидат видливи во многу брзо време
   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.