36% попуст на Instant анатомски влошки за обувки од Nikmit.mk во вредност од 550 ден. по цена од 350 ден.

РАСПРОДАДЕНО

36% попуст на Instant анатомски влошки за обувки од Nikmit.mk во вредност од 550 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

550 ден..

Попуст

36%

Заштеда

200 ден..

Добивате

Instant анатомски влошки за обувки


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

   Со анатомските instant влошки бидете со 5cm повисоки.Анатомските Instant влошки се револционерен производ кој се стават во обувките и ве прават повисоки со 5cm!
   Одговараат на секаков вид обувки погодни се за мажи и за жени и се многу удобни дури да ги носите и преку целиот ден. Подигнете ја вашата самодоверба и уживајте во погледот од повисоко!

   Карактеристики:

   • 100% анатомски
   • Направени се од флексибилен гел
   • 5 Различни нивоа на висина
   • Instant резултати
   • Комфортни
   • Лесни за употреба
   • Практично неприметливи
   • Одговараат за секаков вид обувки
   • Апсолутно удобни
   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.