30% попуст на Bluetooth звучник од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 1043 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на Bluetooth звучник од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 1043 ден.

Цена

1,043 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,490 ден..

Попуст

30%

Заштеда

447 ден..

Купени : 9

Добивате

Bluetooth звучник


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

 • Безжичен
 • Батерија 6000mAH полнење со USB
 • Батерија до 12 часа користење
 • Микрофон
 • Водоотпорен
 • Bluetooth
 • Micro SD card
 • Достапен во 4 бои
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

mihailkarlovski

Napisete deka se replika. Ne da se zaleta nekoj mislejki deka kupuva JBL zvucnik.

Член на Grouper од: 19-05-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ