30% попуст на Bluetooth звучник од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 1043 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на Bluetooth звучник од Nikmit.mk во вредност од 1490 ден. по цена од 1043 ден.

Цена

1,043 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,490 ден.

Попуст

30%

Заштеда

447 ден.

Купени : 9

Добивате

Bluetooth звучник


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

 • Безжичен
 • Батерија 6000mAH полнење со USB
 • Батерија до 12 часа користење
 • Микрофон
 • Водоотпорен
 • Bluetooth
 • Micro SD card
 • Достапен во 4 бои

Napisete deka se replika. Ne da se zaleta nekoj mislejki deka kupuva JBL zvucnik.

Член на Grouper од: 19-05-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.