30% попуст на очила за сонце Police SPL366 од Nikmit.mk во вредност од 10 200 ден. по цена од 7100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на очила за сонце Police SPL366 од Nikmit.mk во вредност од 10 200 ден. по цена од 7100 ден.

Цена

7,100 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,200 ден.

Попуст

30%

Заштеда

3,100 ден.

Добивате

Oчила за сонце Police

 • Модел: SPL366
 • Боја: 0978
 • UV заштита

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

   Заштитете ги вашите очи од UV светлина со урбани и модерени очила од брендот Police!

   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.