35% попуст на сет од 4 фитнес справи од Nikmit.mk во вредност од 1390 ден. по цена од 900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

35% попуст на сет од 4 фитнес справи од Nikmit.mk во вредност од 1390 ден. по цена од 900 ден.

Цена

900 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,390 ден..

Попуст

35%

Заштеда

490 ден..

Добивате

Сет од 4 фитнес справи


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

  • Опис

    

   Се што ви треба за една домашна теретана,ние ви го нудиме со овој сет. Со овој сет од 4 справи можете да ги вежбате буквално сите мускули на вашето тело. Сетот содржи четири елементи кои се:

   • Јаже за скокање
   • Рачка за вежбање на подлактица
   • Пружина за раце,рамо и гради
   • Пружина за нозе и стомачни мускули

   Овој сет ви овозможува да правите преку 15 различни вежби,вежбајќи ги буквално сите мускули на вашето тело.

   • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
   • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
   • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.