45% попуст на SWS прочистувач на вода за пиење од Nikmit.mk во вредност од 990 ден. по цена од 540 ден.

РАСПРОДАДЕНО

45% попуст на SWS прочистувач на вода за пиење од Nikmit.mk во вредност од 990 ден. по цена од 540 ден.

Цена

540 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

990 ден.

Попуст

45%

Заштеда

450 ден.

Купени : 3

Добивате

SWS Прочистувач на вода за пиење


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 15.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Откако ќе го купите купонот, потребно е да се регистрирате на Nikmit.mk на следниот ЛИНК и да го одберете посакуваниот производ и бојата
 • Потоа внесете го купон кодот во полето Купон, а пин кодот во полето Коментар
 • Доставата не е вклучена во понудата. Истата изнесува 100 денари и се плаќа при подигнување на производот или онлајн со платежна картичка на Nikmit.mk
 • За да ви се достави производот, потребно е да ги внесете вашите податоци во формата за достава при правење на нарачката на производот
 • За нарачка над 1500 денари следува бесплатна достава
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата пропаѓаат и не можат да бидат рефундирани

Опис

Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата,треба да биде испорачана идеално чиста насекаде. SWS прочистувачот на вода е производ направен да обезбеди чиста вода за готвење,пиење и други потреби. Тоа е извонреден уред кој ги отстранува загадувачите на вода до 99,99%. И не само тоа, тој ефикасно ја отстранува прашината и остатокот на хлорот, со што се добива видлива чистина.

Многу лесно се инсталира. Едноставно поставете го на чешмата што најмногу ја користите. Внатре има филтер кој лесно се чисти и менува. Има ротирачки тангенцијален дизајн за влез на вода. За да се постигне поголема удобност во потребите за вода,уредот е направен од природен еколошки материјал кој е лесен за употреба. Едноставно извадете го аераторот од вашата чешма и поставете го филтерот. За чистење, одвртете го и извадете го капачето и исчистете го филтерот. Филтрира вода до 10.000 литри.

Карактеристики:

 • Филтрирајте ја и прочистете водата,дајте му на вашето семејство само најдобра и здрава вода.
 • Овој филтер за вода ќе ви помогне да го направите највкусното кафе или чај.
 • Има копче што ја менува нефилтрираната вода во филтрирана со помош на КДФ-Нано технологија што ги уништува сите бактерии.
 • Керамичкиот филтер може лесно да се чисти и повторно да се користи. Насобраните нечистотии се видливи на самиот филтер.
 • Ако квалитетот на водата во вашата област е навистина лош,филтерот треба почесто да се чисти.
 • Уредот доаѓа со сите потребни додатоци за да можете лесно да го инсталирате на вашата чешма

Повеќе за производот можете да погледнете на следниот ЛИНК.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.