46 ја следат оваа компанија


Електричен тротинет Ninebot KickScooter by Segway ES1 + 1 година гаранција

28000 ден.

23990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 102 × 43 × 113 cm
 • Димензии (склопен): 113 × 43 × 40 cm
 • Тежина: 11.3 kg
 • Носивост до 100 kg
 • Наменет за возраст +14 години
 • Максимална брзина: 20 km/h
 • Макимално растојание до: 45 km
 • Максимален агол на искачување: 10 степени
 • Отпорност на вода: IP54
 • Батерија: 187 Wh (5200 mAh)
 • Време на полнење: до 3.5 h
 • Излезна моќност: 250W
 • Големина на гумите:
 • Предни: 20 cm / 8 inch
 • Задни: 19.2 cm / 7.5 inch
 • Светла: Предно (1.5W high power)
 • Кочница: Electronic & Regenerative front brake and foot brake
 • Hands-free quick & compact fold
 • LED (Speed, remaining power, modes, maintenance, bluetooth connection)
 • 3 riding modes (Eco, Standard, Sport)
 • Димензии на пакувањето: 102.5 x 20.5 x 32.5 cm
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.