Електричен тротинет со две батерии Ninebot KickScooter by Segway (ES4) | Upgraded Motor + 6 месеци гаранција на батерија

51000 ден.

44990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 102 х 43 х 113 cm
 • Димензии (склопен): 113×43×40 cm
 • Тежина: 14 kg
 • Носивост до 100 kg
 • Наменет за возраст +14 години
 • Максимална брзина: 30 km/h
 • Макимално растојание до: 45 km
 • Номинален напон: 36 VDC
 • Максимален напон на полнење: 42 VDC
 • Номинален капацитет на батерија: 374 Wh
 • Две батерии
 • Номинална моќност: 300 W
 • Максимална моќност: 800 W
 • Излезна моќност:  71 W
 • Влезен напон: 100-240 VAC
 • Излезен напон на полнач: 42 VDC 1.7 A
 • Време на полнење: 7 часа
 • LED задно светло за кочница
 • Speed limit mode, Standard mode and Sport mode
 • Приспособливо амбиентално осветлување
 • Осветлување и контролен панел
 • Трајност на гумите и безбедност на сопирачките
 • Удобни рачки за контрола и лесно контролирано забрзување
 • Ергономски дизајн на педалите
 • 7.5″ Големи цврсти Non-Pneumatic тркала
 • Electric Brake + Mechanical Brake
 • Предна и задна амортизација

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.