41 ја следат оваа компанија


- 18%

Нишалка тросед TONS GARDEN-7208

14000 ден.

11490 ден.

Преостанато време

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нишалка тросед
 • Димензии: 125 x 230 x 164 см
 • Тежина: до 250 кг.
 • Боја: Црвена

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 08.06.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.