51% Nitro N-Car MP3 плејер + радио + handsfree во вредност од 1400 ден. по цена од 690 ден.

1400 ден.

690 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Nitro N-Car MP3 плејер + радио + handsfree

Опис

Nitro N-Car MP3 плејерот Ви овозможува репродукција на вашите омилени MP3 песни од MicroSD картичка или пренос на звук од мобилен телефон на аудио-системот во Вашето возило. Со приклучување во слотот за запалка, уживајте во кристално чиста музика со прочистувач на тоновите, на FM фреквенции од 87,5 to 108 MHz.

 • Боја: црна со сиво лице
 • Овозможува одговарање на повиците од мобилниот телефон. По завршување на повикот, автоматски продолжува со музика
 • Слушање на GPS навигација на аудио-системот
 • Полнење на уреди преку USB портот на плејерот
 • LED екран за следење на работата на плејерот

Спецификации

 • Напон: 12V
 • Поддржува музика во следните формати: MP3/WMA/WAV
 • Пренос без загуба до: 10м
 • Работа на микрофонот: 0,5-2м
 • Со гифт-кутијата добивате гратис:
 • Упатство за користење
 • Гаранција: 30 дена

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.02.2020 до 04.04.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

#ОстаниДома

 • Нитро Компјутери може да Ви ги достави купените производи преку професионална доставна служба по цена од 100 ден, во сите градови.
 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.