50% попуст на екстерна батерија Nitro N-Quantum/Volta PowerBank со капацитет од 2200mAh

600 ден.

299 ден.

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Технички карактеристики:

 • Капацитет: 2200mAh
 • Input: 5V 1A
 • Output: 5V 1A (Standard Charge)
 • Состав: метал/пластика
 • Бои: сребрено-сива, црна, сина и црвена
 • Micro USB вклучено во пакувањето.

 

Компактна надворешна батерија од 2200mAh, ултра лесна за пренос со модерен изглед и метален финиш во сребрено - сива, црна, сина и црвена боја.

Дава излез на струја со јачина од 1А и овозможува полнење на Вашите мобилни уреди со стандардна брзина: за мобилен телефон, таблет, MP3/4 плејер, звучници и слично.

Има додаток за LED светло коешто свети кога е активна батеријата.

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Нитро" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.