Акција во Нитро Компјутери! До 71% попуст на паметни часовници, bluetooth звучници, MP3 плеери, gaming сетови, екстерни батерии, i-gloves, футроли и кулери за лаптоп и друга електроника

Цена од

649 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

651 ден.

Купени: 3

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  [email protected]

Добивате

Повеќе за производите прочитајте во делот ОПИС, за доставата во делот УСЛОВИ
 

Опции на понудата:

N-GEZVE 1 Електрично ѓезве за кафе со заштита од прегревање 0,4л 1,300 ден. 649 ден.
N-BOKAL 1 Електричен бокал со заштита од прегревање 1,2л 1,600 ден. 790 ден.
Nitro N-Smart Watch 4 Health & Sports Tracker + giftbox + украсна торбичка (1 месец гаранција) 2,400 ден. 890 ден.
Кулер за лаптоп или таблет со систем за ладење Nitro N-Cool King 1,499 ден. 699 ден.
Bluetooth звучник + плејер + FM радио Nitro N-BT SPEAKER 4 FLAT 1,600 ден. 890 ден.
iGlove touch screen (ракавици за смарт телефон) 400 ден. 199 ден.
Nitro N-Smart Bracelet 1 Health & Sports Tracker + gift box + торбичкa во боја по избор (1 месец гаранција) 2,000 ден. 590 ден.
Премиум Bluetooth звучник + плејер + FM радио Nitro N-BT SPEAKER 3 1,600 ден. 890 ден.
Преносен звучник Nitro N-APPLE 2 Magic Colors 729 ден. 349 ден.
Модернa и функционалнa футролa GEARMAX 9.7 (боја по избор) 450 ден. 225 ден.
Папка (футрола) за лаптоп или таблет до 12" Nitro N-SLEEVE 12 Butterfly 390 ден. 190 ден.
Држач за лаптоп или таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 1 Value до 17 + подарок 1,190 ден. 389 ден.
MP3 плејер/USB flash диск/читач на картички 400 ден. 199 ден.
Екстерна батерија N-PowerBank Pocket 2200 400 ден. 199 ден.
N-BT SPEAKER 8 Super Bass Премиум БТ Звучник + плејер + FM Radio + држач за телефон 1,980 ден. 980 ден.
Nitro Battle Gaming Set 4 во 1 комплет тастатура, mouse, mouse pad и слушалки 2,980 ден. 1,490 ден.
Блутут 5 + EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS 3,600 ден. 1,790 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.11.2022 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доставата не е вклучена во цената и изнесува 100 ден. (се доплаќа при прием на пратката)
 • По купување на купонот испратете ги податоците за достава на e-mail: [email protected] (име, презиме, адреса, телефонски број и кодовите од купонот)
 • Доставата се врши во рок од 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

N-GEZVE 1 Електрично ѓезве за кафе со заштита од прегревање 0,4л

Подгответе го најубавото кафе со N-GEZVE 1. Неговата моќност од 1000W и капацитет од 0,4l ќе ви осигура енергија за целиот работен ден. Додатната заштита од прегревање и ладна рачка го прават ова уникатно ѓезве сосема безбедно и воедно олеснува додатни садови за миење. Вриете кафе или топла вода за чај каде било да имате електрична енергија без потреба на рингла.

N-BOKAL 1 Електричен бокал со заштита од прегревање 1,2л

Загрејте вода за вашите омилени напитоци за најкратко можно време. Заштедете време, електрична енергија и вода со помош на N-BOKAL 1. Бокалот има капацитет од 1,2 литри, минимумот на вода која можете да ја завриете е 0,4 литри. Со неговиот надворешен индикатор за вода, светлосен индикатор, автоматско исклучување и заштита од прегревање, овој бокал е најпосакуваниот апарат за секоја кујна.

Nitro N-Smart Watch 4 Health & Sports Tracker 

 • Се поврзува со било кој паметен телефон со Android оперативен систем или iPhone iOS преку Bluetooth интерфејс
 • Мерење на пулс на срцето и крвен притисок
 • Вграден педометар кој покажува колку сте пешачеле и колку калории сте потрошиле
 • Мониторинг на спиењето, со покажувач колку време сте биле во длабок сон
 • Спортски мерач за бројот на чекори, скокови, склекови и потрошени калории 
 • Читање на пораки за повиците, SMS и MMS пораки, е-маил пораки
 • Пуштање и слушање на музика од телефонот
 • Далечинско сликање со телефонот

Кулер за лаптоп или таблет со систем за ладење Nitro N-Cool Kin

 • Погоден за лаптопи со дијагонала на екран од 7" до 17"
 • Изработен од дебела ABS пластика, од горната страна од дебела црна метална алуминиумска мрежа
 • Алуминумската мрежа е изработена со вдлабнатини кои спречуваат лизгање на лаптопот од површината
 • 2 LED диоди во сина боја за дискретно осветлување
 • Вграден 2 - портен USB hub
 • Уредот се напојува од самиот лаптоп преку USB портата и останува уште една слободна USB порта за приклучување на додатен уред
 • USB кабел е вклучен во пакувањето
 • Работи со брзина од 700-2400 ротации во минута. Произведува ниско ниво на шум од 15db
 • Копче за регулација на брзината на работа на вентилаторот

Bluetooth звучник + плејер + FM радио Nitro N-BT SPEAKER 4 FLAT

Дијаметарот на звучниците e 45mm. Високо-квалитетен звук, со вграден прочистувач на шум, моќен засилувач на звукот и Expanded Bxs за супер низок бас ефект со богатсво на ниски тонови. Вграден плејер од задната страна со којшто можете да пуштате музика од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Вградена секундарна Li-Ion батерија за екстра долго репродуцирање на музика од 9 часа. Можност да се одговара на повици на мобилен телефон , да се врти на телефон и да се разговара преку вградениот микрофон. Вградено FM радио за станици на 87.5-108MHZ(+-3DB).

iGlove touch screen (ракавици за смарт телефон)

iGlove touch-screen ракавици се топли ракавици за работа на екран на допир. Работете на Вашиот мобилен уред без да почуствувате ладно надвор. Достапни бои: црна, светло сива, светло сина, црвена.

Nitro N-Smart Bracelet 1 Health & Sports Tracker

 • 1" капацитивен full HD LED екран на допир
 • Звучник 1W + сензори за пулс, крвен притисок и кислород во крвта
 • Батерија: 250 mAh (1 час време на полнење)
 • 480 часа во мирување
 • Напојување: 5V од USB порта или полнач на приклучок за струја
 • Достапни бои: црна, сина, црвена 

Премиум Bluetooth звучник + плејер + FM радио Nitro N-BT SPEAKER 3

 • Вграден Expanded Bxs за басовите и плејер од Micro SD/TF картичка или USB flash стик.
 • Вградени LED диоди кои што светат на музиката, light show за диско ефект. 
 • Дијаметарот на звучниците од 45mm е ист кај двата модела.
 • Вграден плејер од задната страна со којшто можете да пуштате музика од Micro SD/TF картичка или USB flash стик.
 • Вградена секундарна Li-Ion батерија за екстра долго репродуцирање на музика од 8 часа
 • Можност да се одговара на повици на мобилен телефон 
 • Вградено FM радио за станици на 87.5-108MHZ(+-3DB)

Со гифт-кутијата добивате гратис: 

 • Мicro-USB <> USB кабел за полнење од USB Порт
 • 3,5mm <> 3,5mm стандарден аудио кабел
 • 45mm драјвер за чисти високотонци и супериорен звук
 • Вграден Expanded Bxs (Bass Xpansion system) за длабоки басови
 • Вграден микрофон за разговор

Преносен звучник Nitro N-APPLE 2 Magic Colors (гаранција: 3 месеци)

 • Има изглед на јаболко и можност да се носи како привезок
 • Вградена Li-Ion батерија за теоретски неограничено полнења
 • Се полни преку USB портот или адаптер со излез од DC 5V
 • USB кабел за полнење на батеријата и аудио кабел се вклучени во пакувањето
 • Вистинска музичка моќ 3W + PMPO моќност 380W
 • Дијаметар на звучникот: 40mm
 • Димензии: 5,5 x 5,5 x 5 cm 
 • Бои: сребрена, црвена, зелена, црна, розева

Футролa GEARMAX 9.7 (со боја по избор)

 • Функционална GEARMAX футрола за уред со големина до 9,7" (24.6 cm)
 • Две прегради од коишто втората се затвора со дополнителен внатрешен патент, за скапите и доверливите работи
 • Вграден сунѓер во надворешните ѕидови за амортизација и заштита на уредите при падови или удар

Папка (футрола) за лаптоп или таблет до 12" Nitro N-SLEEVE 12 Butterfly

Неопрен папка за лаптоп / таблет до 12" со декорација "пеперутка на лист" Nitro N-SLEEVE 12 Buterfly со поклон Nitro пенкало.Покрај како заштита за Вашиот лаптоп или таблет. Папката може да се користи и за чување на личните работи и документи.

Држач за лаптоп или таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 1 Value до 17 + подарок 

 • Погоден за лаптопи со дијагонала на екран од 8" до 17"
 • Изработен од дебела ABS пластика, од горната страна од дебела црна метална алуминиумска мрежа
 • 2 LED диоди во сина боја за дискретно осветлување
 • Вграден 2-портен USB hu
 • Уредот се напојува од самиот лаптоп преку USB порт
 • USB кабел е вклучен во пакувањето
 • Квалитетниот вентилатор со големина од 12cm прави добро ладење на лаптопот
 • Работи со брзина од 1000-2500 ротации во минута

MP3 плејер/USB flash диск/читач на картички

Со вметнување на microSD картичка можете да ги слушате песните од неа. Може да се користи и како USB flash диск за читање или запишување на картичката. Плејерот има штипка за закачување на облека,копче за вклучување/исклучување, приклучок за слушалки, слот за MicroSD мемориска картичка, Micro USB порт, кружно копче-џојстик. 

Екстерна батерија N-PowerBank Pocket 2200

Компактна надворешна батерија од 2200mAh, ултра лесна за пренос со модерен изглед и метален финиш во сребрено - сива, црна, сина и црвена боја. Дава излез на струја со јачина од 1А и овозможува полнење на Вашите мобилни уреди со стандардна брзина: за мобилен телефон, таблет, MP3/4 плејер, звучници и слично. Има додаток за LED светло коешто свети кога е активна батеријата.

N-BT SPEAKER 8 Super Bass Премиум БТ Звучник + плејер + FM Radio + држач за телефон

 • Моќност на звучници: 8W (2x4W)
 • Signal-to-Noise SNR: >= 75db
 • Спецификација: BT 4.1
 • Фреквенција за пренос: 2.4GHz-2.48GHz
 • Пренос на звукот без загуби на далечина од: 10 метри
 • FM радио фрек. опсег: 87.5-108MHZ(+-3DB)
 • SD Card порта: SDHC (max. 32GB)
 • USB порта FS поддршка: FAT32
 • Поддршка на фајлови преку USB/SD: MP3, WMA, WAV
 • Слушање на музика: 6 часа
 • Батерија: 1200mAh
 • Димензии: 155 x 73 x 130mm

Nitro Battle Gaming Set 4 во 1 комплет тастатура, mouse, mouse pad и слушалки

 • Тастатура: RGB типки, 1.5м USB кабел
 • 7Д гејмерски глушец: 800/1600/2400/3200 DPI, 7 бои, 1.5м USB кабел
 • Слушалки: 20Hz-25KHz, осетливост 105dB±3dB, ЛЕД осветлување, 1.5м 2x3.5mm кабел
 • Подлога: 300мм x 250мм, дебелина: 3мм, анти-слип

Блутут 5 + EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS (гаранција: 90 дена)

 • 5 BT + EDR
 • Профил: A2DP 1.2, AVRCP 1.4, HSP 1.2, HFP 1.6, SPP, HID
 • Фреквенциски ранг: 10HZ-28Khz
 • Чувствителност: 106dB
 • Пренос на звукот без загуби на далечина од: 10 метри
 • Редукција на бучава: CVC 6.0
 • Капацитет на батерија: 450mAh
 • Импеданса: 32Ω
 • Разговор: 12 часа
 • Слушање на музика: 10 часа, во мирување: 15 дена
 • Димензии на слушалките: 20 x 20 x 8 cm
 • Тежина: 36 g
 • USB кабел за полнење од USB Порт
 • 3.5mm до 3.5mm аудио кабел за жичано користење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.