52% попуст на преносен звучник Nitro N-MINI Јаболко + новогодишен подарок од "Нитро Компјутери" во вредност од 749 ден. по цена од 360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

52% попуст на преносен звучник Nitro N-MINI Јаболко + новогодишен подарок од "Нитро Компјутери" во вредност од 749 ден. по цена од 360 ден.

Цена

360 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

749 ден.

Попуст

52%

Заштеда

389 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 55 11 374; 02 25 53 472; 071 243 833

 • nitro@nitro.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 18:00

Добивате

Звучник Nitro N-MINI ЈАБОЛКО + новогодишен подарок

 • Гаранција: 100 денови
 • Пакетот содржи упатство на македонски јазик

Новогодишни подароци: 

 • Привезок бришач за тач-екран на допир
 • Штипка држач за забелешки
 • Отварач за шишиња
 • Огледалце срце на склопување
 • Школка чешел и огледало на склопување
 • Пенкало за екран на мобилен
 • Украс за 3.5mm приклучок на мобилен телефон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Nitro N-MINI ЈАБОЛКО e квалитетен звучник со вграден сабвуфер за бас и можност за засилување на високотонците. Ова е must-have гаџет за сите модерни луѓе и идеалнo решение за подарок. Има изглед на јаболко и можност да се носи како привезок.  

Карактеристики:

 • Вистинска музичка моќ: 3W
 • PMPO
 • моќност: 380W
 • SNR: > 89db
 • Дијаметар на звучникот: 40mm
 • Димензии: 5,5 x 5,5 x 5 cm
 • Бои: сребрена, црвена, зелена, црна, розева
 • Пакување: full-color кутија со прозорче за звучникот
 • Дисторзија на звукот <= 0,2%
 • Фреквенциски опсег 80Hz - 20Hz
 • Тежина 140 гр.
 • Гаранција: 100 денови

Вграден сабвуфер за длабоки басови. Со отворање на звучникот се засилуваат високотонците. Вградена Li-Ion батерија за теоретски неограничено полнења. Се полни преку USB портот или адаптер со излез од DC 5V. USB кабел за полнење на батеријата и аудио кабел се вклучени во пакувањето.

Слушајте квалитетен звук со стил каде и да се движите!

Пакетот содржи упатство на македонски јазик.

Овој звучник може да се приклучи на PC, Mac, лаптоп, таблет, TV, MP3/MP4 плејер, CD/DVD плејер, iPhone, iPod или било кој друг уред со 3.5mm аудио приклучок. Звучникот е CE и RoHS сертифициран

ЗА НАС

Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

 • Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
 • Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
 • Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
 • Компјутерска анимација
 • Дизајн и подготовки за печатење
 • Изработка на компјутерски програми

Од 2012 година Нитро Компјутери ги претставува своите производи:

 • Nitro N-COOL 1 - супериорен држач за лаптоп/таблет со вграден систем за ладење. Изработен од алуминиумска мрежа во горниот дел и квалитетна ABS пластика, со вграден квалитетен вентилатор со солидни карактеристики. Го штити Вашето здравје и го продолжува животниот век на лаптопот.
 • Nitro N-PHONE - светскиот хит број 1 за прв пат во Македонија стана достапен во Нитро Компјутери. Држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник.

Нитро Комјутери е овластено продажно место за:

 • Faronics DeepFreeze, Anti-Executable, InSight, PowerSave, WinSelect, DeviceFilterMac, System Profiler
 • Faronics Antivirus
 • Microsoft Windows
 • Microsoft Office
 • McAfee Antivirus
 • Bitdefender Antivirus
 • Webroot Antivirus

Подетално за дејностите на Нитро Компјутери:

 • Продажба на свои компјутерски конфигурации за фирми и домашни корисници;
 • Инсталација на локални мрежи и изработка на телекомуникациски решенија;
 • Технички сервис
 • целосен компјутерски и електронски сервис;
 • Изработка на нов софтвер:
 • Подготовка на списанија, книги и брошури, Desktop Publishing.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ