Одмор во Ханиоти (27.05 - 03.06.2018)! 31% попуст на ноќевањe со појадок и вечера за едно лице во GrandОtel 4* од Т.А. Ноа Турс во вредност од 2232 ден. (36 eur) по цена од 1550 ден. (25 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Ханиоти (27.05 - 03.06.2018)! 31% попуст на ноќевањe со појадок и вечера за едно лице во GrandОtel 4* од Т.А. Ноа Турс во вредност од 2232 ден. (36 eur) по цена од 1550 ден. (25 eur)

Цена

1,550 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,232 ден.

Попуст

31%

Заштеда

682 ден.

 • Ул. Васил Главинов Бр. 3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3077 957, 077 993 903

 • info@noatours.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевањe со појадок и вечера за едно лице во двокреветна соба во GrandОtel 4* (27.05 - 03.06.2018)

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2018 до 03.06.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на емаил на агенцијата пред да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување.  
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Превозот не е вклучен во понудата!

Опис

Гранд Хотел 4* Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејското море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четирикреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен и функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг. Собите се опремени со клима, тв сат, телефон, фрижидер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.