Одмор во Ханиоти (24.05 - 04.06.2017)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера за едно лице во GrandОtel 4* - Т.А. Ноа Турс во вредност од 2480 ден. (40 eur) по цена од 1736 ден. (28 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Ханиоти (24.05 - 04.06.2017)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера за едно лице во GrandОtel 4* - Т.А. Ноа Турс во вредност од 2480 ден. (40 eur) по цена од 1736 ден. (28 eur)

Цена

1,736 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

30%

Заштеда

744 ден.

Купени : 22

 • Ул. Васил Главинов Бр. 3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3077 957, 077 993 903

 • info@noatours.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање со појадок и вечера на богата шведска маса за едно лице во GrandОtel 4* - Ханиоти


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.05.2017 до 04.06.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум три ноќи.
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на емаил на агенцијата пред да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување.  
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Гранд Хотел 4* Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на егејското море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располга со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четирикреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен и функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг. Собите се опремени со клима, тв сат,телефон, фрижидер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ