Одмор во Ханиоти (15.07 - 25.08.2019)! 48% попуст на ноќевањe со појадок и вечера во GrandОtel 4* + 2 деца до 12 години - бесплатно  од Т.А. Ноа Турс во вредност од 6355 ден. (103€) по цена од 3299 ден. (53€)

Цена

3299 ден.

Вредност

6355 ден.

Попуст

48%

Заштеда

3056 ден.

 • ул. Наум Наумовски Борче бр. 50-2/7

  Одведи ме таму

  02 3077 957, 077 993 903

  info@noatours.mk

Добивате

Ноќевањe со појадок и вечера за едно лице во двокреветна соба во GrandОtel 4* (15.07 - 25.08.2019)

*Сместувањето за 2 деца до 12 години е бесплатно 

*Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања

*Типот на полупансион е Premium со богата шведска маса и вклучени безалкохолни пијалоци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2019 до 25.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на емаил на агенцијата пред да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување.  
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Сместувањето за 2 деца до 12 години е бесплатно 
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Превозот не е вклучен во понудата!

Опис

Оброците се сервираат на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци.

Гранд Хотел 4* Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејското море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четирикреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен и функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг. Собите се опремени со клима, тв сат, телефон, фрижидер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.