Продолжен викенд во Ханиоти (28.08-01.09.2019)! 18% попуст на All Inclusive ноќевањe + 2 деца бесплатно во GrandОtel 4* во вредност од 11 284 ден. (182€) по цена од 9238 ден. (149€) со ТА Ноа Турс

Цена

9238 ден.

Вредност

11284 ден.

Попуст

18%

Заштеда

2046 ден.

 • ул. Наум Наумовски Борче бр. 50-2/7

  Одведи ме таму

  02 3077 957, 077 993 903

  info@noatours.mk

Добивате

Понудата е за неам на соба за 1 All Inclusive ноќевањe во GrandОtel 4* Ханиоти (28.08-01.09.2019)

*Програмата е со појадок, ручек, вечера на богата шведска маса со неограничени безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално потекло, сите видови на кафе и сладолед

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.08.2019 до 31.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на емаил на агенцијата пред да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување.  
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања
 • Ноќевањето за 2 деца до 12 години е бесплатно (доплата само за All Inclusive)
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Превозот не е вклучен во понудата!

Опис

Програмата е со појадок, ручек, вечера на богата шведска маса со неограничени безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално потекло, сите видови на кафе и сладолед.

Гранд Хотел 4* Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејското море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четирикреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен и функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг. Собите се опремени со клима, тв сат, телефон, фрижидер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.