Одмор на Ханиоти (08.07 - 15.07.2018)! 17% попуст на ноќевање со појадок и вечера + 2 деца бесплатно во Hotel Grand Viktoria 3* во вредност од 2914 ден. (47 Eur) по цена од 2418 ден. (39 Eur) со ТА Ноа Турс

РАСПРОДАДЕНО

Одмор на Ханиоти (08.07 - 15.07.2018)! 17% попуст на ноќевање со појадок и вечера + 2 деца бесплатно во Hotel Grand Viktoria 3* во вредност од 2914 ден. (47 Eur) по цена од 2418 ден. (39 Eur) со ТА Ноа Турс

Цена

2,418 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,914 ден.

Попуст

17%

Заштеда

496 ден.

 • Ул. Васил Главинов Бр. 3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3077 957, 077 993 903

 • info@noatours.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање за едно лице со појадок и вечера + 2 деца до 12 год. бесплатно (08.07 - 15.07.2018)

* Сместувањето е во двокреветна соба


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2018 до 16.07.2018
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на e-mail на агенцијата, да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување. 
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Потребно е да престојуваат минимум две лица за закуп на соба
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани. 
 • Превозот не е вклучен во понудата. 
 • За две деца до 11.99 години сместувањето е бесплатно
 • За трето дете се доплаќа 1606 ден. за ноќевање

Опис

Хотелот Гранд Викториа 3* се наоѓа на 150 метри од убавата песочна плажа во Ханиоти. Двата хотелски базени се прилагодени и за деца и за возрасни. Аранжманот вклучува полупансион со појадок и вечера на база шведска маса. Хотелот поседува детско катче, за игра и анимација на децата. Хотелот има сопствен ресторан, со бар на базенот. Употребата на клима уредот е вклучена во цената. Секоја соба располага со ТВ приемник со кабловска телевизија.

НОА ТУРС ги нуди следните услуги:

 • Туристички аранжмани
 • Авионски билети за сите светски и европски дестинации
 • Автобуски билети за цела Европа
 • Сите видови на патнички осигурувања
 • Индивидуални патувања - комплетна организација
 • Групни патувања - апсолвентски патувања
 • Организација на семинари, конгреси
 • Посета на саеми
 • Летување и зимување во Македонија
 • Рент - а - кар

Целта на туристичката агенција НОА ТУРС е да понуди свежина и разноликост во светот на патувањата. Дестинациите, цените и настаните понудени од агенцијата доминираат со нивната егзотичност, поволност, професионалност, сигурност и грижа за нашите ценети клиенти. Аранжманите понудени од туристичката агенција НОА ТУРС се грижливо одбрани со цел да ги задоволат критериумите на нашите клиенти. Дозволете ни да се грижиме за Вашето слободно време и уживајте во патувањето со нас.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.