Лето во Ханиоти (10.07 - 22.09.2019)! 40% попуст на ноќевање со појадок и вечера + 2 деца бесплатно во Paradise - Hotel Grand Viktoria 3* во вредност од 2999 ден. (48€) по цена од 1798 ден. (29€) со ТА Ноа Турс

Цена

1798 ден.

Вредност

2999 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1201 ден.

 • ул. Наум Наумовски Борче бр. 50-2/7

  Одведи ме таму

  02 3077 957, 077 993 903

  info@noatours.mk

Добивате

Понудата е по лица за ноќевање со појадок и вечера во Paradise - Hotel Grand Viktoria 3* - Ханиоти (10.07 - 22.09.2019)

*Сместувањето е во двокреветна соба, односно за закуп на соба потребни се 2 купони

*Оброците се сервираат на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2019 до 22.09.2019
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.  
 • По купување на купонот потребно е купоните да ги препратите на e-mail на агенцијата, да ја посетите Ноа Турс за да потпишете договор за патување. 
 • Потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања
 • Потребно е да престојуваат минимум две лица за закуп на соба
 • Важат општите услови на СКТМ и организаторот на патувањето ТА Ноа турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани. 
 • Превозот не е вклучен во понудата. 
 • За две деца до 13.99 години сместувањето е бесплатно
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 70% од цената на пакетот
 • За трокреветна соба се доплаќа 310 ден. по лице, за четирикреветна соба се доплаќа 620 ден. по лице

Опис

Paradise собите се во склоп на Хотелот Гранд Викториа 3* и се со постар инвентар.

НВ Програма

 • Оброците се сервираат на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци.

Капацитети на сместувањата

 • Двокреветна соба - 2 возрасни лица + 1 дете до 5.99 год.
 • Трокреветна соба - 2 возрасни лица + 1 дете до 13.99 год. + 1 дете до 5.99 год.
 • Четирикреветна соба - 2 возрасни лица + 2 деца до 13.99 год. или 3 возрасни лица + 1 дете до 13.99 гпд.

Хотелот Гранд Викториа 3* се наоѓа на 150 метри од убавата песочна плажа во Ханиоти. Двата хотелски базени се прилагодени и за деца и за возрасни. Аранжманот вклучува полупансион со појадок и вечера на база шведска маса. Хотелот поседува детско катче, за игра и анимација на децата. Хотелот има сопствен ресторан, со бар на базенот. Употребата на клима уредот е вклучена во цената. Секоја соба располага со ТВ приемник со кабловска телевизија.

НОА ТУРС ги нуди следните услуги:

 • Туристички аранжмани
 • Авионски билети за сите светски и европски дестинации
 • Автобуски билети за цела Европа
 • Сите видови на патнички осигурувања
 • Индивидуални патувања - комплетна организација
 • Групни патувања - апсолвентски патувања
 • Организација на семинари, конгреси
 • Посета на саеми
 • Летување и зимување во Македонија
 • Рент - а - кар

Целта на туристичката агенција НОА ТУРС е да понуди свежина и разноликост во светот на патувањата. Дестинациите, цените и настаните понудени од агенцијата доминираат со нивната егзотичност, поволност, професионалност, сигурност и грижа за нашите ценети клиенти. Аранжманите понудени од туристичката агенција НОА ТУРС се грижливо одбрани со цел да ги задоволат критериумите на нашите клиенти. Дозволете ни да се грижиме за Вашето слободно време и уживајте во патувањето со нас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.