46 ја следат оваа компанија


NOBLELIFT Палетар рачен EKO 2500kg / AC25B + 1 година гаранција

13990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет на тежина 2500 kg
 • Капацитет на висина 85 – 200 mm
 • Погон – Рачен
 • Должина на виљушки 540 x 1150 mm
 • Материјал на пумпа: Излиен цинк
 • Вид на тркала: Тандем 200 х 50 mm
 • Материјал на тркала – Гума
 • Производител: Noblelift
 • Земја на потекло: Кина

Палетен виљушкар изработен од најквалитетни материјали, наменет за манипулација на палетирана стока во продавници, магацини и сл. Располага со силна хидраулична пумпа која овозможува брзо и константно кревање и тркала од специјална карго-гума за лесно и мазно движење низ просторот.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.