Неодолив поглед кон Охридско Езеро (16.11-20.12.2021)! 24% попуст на ноќевање за две лица со појадок и вечера + користење на СПА центарот во Маива Хотел & Спа во вредност од 3400 ден. по цена од 2590 ден.

Цена

2590 ден.

Вредност

3400 ден.

Попуст

24%

Заштеда

810 ден.

Преостанато време

Купени: 28

 • Свети Стефан, Охрид, Македонија

  Одведи ме таму

  046 277 665

  hmaiva@t.mk

Добивате

Ноќевање за 2 лица (во соба со поглед на езеро) со појадок и вечера + користење на СПА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2021 до 20.12.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ги испратите купоните на е-маил за да ја потврдите резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доручекот и вечерата се на база на избор од 3 достапни мениja
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19

Доплати (директно во хотелот):

 • Деца до 4,99 год.  (бесплатно сместување)
 • Деца од 5-11,99 год. (50% попуст од цената на купонот)
 • Задолжителна доплата од 40 ден за туристичка такса при сместување во хотел

За компанијата

Хотел Маива - Категоризиран како хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир. Претставува објект со современ ентриер - Ви нуди комфор, удобност - прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.
Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, бесплатен интернет, мини бар и тераса со поглед на езеро.

Исто така, хотелот располага и со Kристална сала со 150 седишта во кој ќе можете да уживате во разновидноста на специјалитети од национална и интернационална кујна во прекрасен амбиент во кој можете да ги прославите вашите свечености, коктел забави или деловни приеми.

Во склоп на хотелот работи и кафе бар со тераса, каде ќе можете да се релаксирате за време на Вашиот престој.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.