Лето во Банско (Јули-Октомври)! До 44% попуст на три, пет или седум ноќевања со појадок, ручек и вечера во сместување по избор во Aspen Resort Golf Ski

img

Цена од

4712 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7626 ден.

Попуст

38%

Заштеда

2914 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор:

Опции на понудата:

3FB ноќевања во двособен апартман 7,626 ден. (123 еур)
4,712 ден. (76 еур)
5FB ноќевања во двособен апартман 12,710 ден. (205 еур)
7,750 ден. (125 еур)
7FB ноќевања во двособен апартман 17,794 ден. (287 еур)
10,106 ден. (163 еур)
3FB ноќевања во студио 7,812 ден. (126 еур)
4,774 ден. (77 еур)
5FB ноќевања во студио 13,020 ден. (210 еур)
7,812 ден. (126 еур)
7FB ноќевања во студио 18,228 ден. (294 еур)
10,168 ден. (164 еур)

*Во студио потребно е да престојуваат 2 лица

*Во двособен апартман потребно е да престојуваат минимум 4 лица

Во понудата е вклучено:

 • Сместување по избор со појадок, ручек и вечера
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Користење на отворен базен
 • Центар за деца 
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Надвoрешен паркинг
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

* Закажи PCR тест по специјална промотивна цена веднаш (Клиника Жан Митрев) - TУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2021 до 30.10.2021
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Во студио потребно е да престојуваат 2 лица
 • Во двособен апартман потребно е да престојуваат минимум 4 лица
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет
 • Во двособен апартман потребно е да престојуваат 4 лица на 4 редовни кревети
 • Заради ситуацијата со Коронавирус (КОВИД -19) хотелот го задржува правото да направи промени во организацијата, условите и условите за користење на дополнителни објекти во комплексот.

Доплати:

 • За дете до 5.99 год. сместувањето и храната се бесплатни
 • За дете од 6 до 11,99 год. се доплаќа 50% од купонот 
 • За дете над 11.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 70% од купонот
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Доколку не ги искористите купоните до наведениот рок во зделката, средствата за купоните не можат да се рефундираат
 • Рефундација на средствата е возможна само доколку ја откажете резервацијата 7 дена пред пристигнувањето во хотелот. Во спротивно 50% од средствата ќе бидат задржани и целосна рефундација не е возможна.

За компанијата

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.