Летен одмор на планина во Банско (Септември)! До 55% попуст на ноќевање во сместување по избор во Bansko Boutique Hotel

Цена од

1116 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1364 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ul. "Radon Todev" 16, 2770 кв. Стария град, Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 883 723 523

  ba[email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба 2,480 ден. (40 еур)
1,116 ден. (18 еур)
Ноќевање во апартман 2,480 ден. (40 еур)
1,426 ден. (23 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Користење на детско катче
 • Wi-fi
 • Сеф
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојуваат 2 возрасни лица во двокрветна соба или апартман 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 1.99 години сместувањето е бесплатно
 • За прво дете од 2 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна се доплаќа 5 € за едно ноќевање 
 • За второ дете од 2 до 11.99 години на дополнително легло во двокреветна се доплаќа 40% од цената на купонот за едно ноќевање 
 • За трето и четврто лице на дополнително легло во двокреветна се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање 
 • За појадок се доплаќа 4 € за возрасно лице и 2 € за дете 
 • За вечера се доплаќа 10 € за возрасно лице и 5 € за дете 
 • За бебешко креветче се доплаќа 2.5 € за едно ноќевање
 • За користење на паркинг се доплаќа според ценовникот во хотелот
 • За користење на релакс центар, сауна, парна бања и џакузи се доплаќа според ценовникот во хотелот
 • Сите доплати се прават директно во хотелот

Опис

Bansko Boutique Hotel е изграден во типична архитектура во Банско. Автентичната атмосфера, надополнета со гостопримливиот персонал, ќе ви овозможи лична услуга и релаксација во текот на вашиот одмор.
Хотелот се наоѓа во старата област на градот Банско, во мирна и област. Погледот кон југ нуди поглед на врвовите на планината Пирин, а
на југозапад до камената камбанарија на старата дрвена црква од XIX век „Света Троица“.
Почетната станица за лифт до скијачките објекти се наоѓа на 800 метри.

Соби и мебел: Bansko Boutique Hotel располага со 10 стандардни апартмани, 2 јуниорски апартмани, 2 двокреветни соби.
Сите соби се опремени со ТВ, мини бар, телефон, фен.
На располагање на гостите на хотелот се: ресторан со камин, лоби бар и зимска градина.
Гостите на хотелот можат да се релаксираат во СПА центарот со финска сауна, парна бања, џакузи со подводна хидромасажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.