Одмор и уживање во Бохињска Бистрица, Словенија (Ноември-Декември)! Промотивна цена на ноќевање со појадок за 2 лица + користење на СПА центар во термин по избор во Bohinj ECO Hotel

Цена од

8990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Triglavska cesta 17, 4264 Bohinjska Bistrica, Slovenia

  Одведи ме таму

  +386 8 200 4140

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за наем на соба во термин по избор 

Опции на понудата:

BB ноќевање за 2 возрасни лица + дете до 12.99 години (01.09-30.09.2023) 10,230 ден. (165 еур)
BB ноќевање за 2 лица + дете до 12.99 години (01.10-31.10.2023) 8,990 ден. (145 еур)
BB ноќевање (01.12-23.12.2023) 10,230 ден. (165 еур)

Понудата е за наем на соба за 2 возрасни лица + дете до 12.99 години и вклучува:

 • Ноќевање со појадок во термин по избор
 • Користење на СПА центар

*Понудата не важи од 01.11 до 30.11.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 23.12.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 2.99 години сместувањето е бесплатно 
 • За дете од 3 до 12.99 години се доплаќа 30 € за едно ноќевање сместено на софа кревет
 • За вечера се доплаќа 23 € за едно возрасно лице 
 • Понудата не важи од 01.11 до 30.11.2023
 • За вечера се доплаќа 13 € за едно дете од 3 до 12.99 години 
 • За туристичка такса се доплќа 3 € за возрасно лице за едно ноќевање и 1.75 € за дете од 7 до 18 години за едно ноќевање 
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.