Одмор во Сончев Брег (17.09-07.10.2023)! До 50% попуст на пакет од три, пет или седум All Inclusive ноќевања во сместување и термин по избор во Grand Hotel Nirvana 4*

Цена од

6076 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11634 ден.

Попуст

48%

Заштеда

5558 ден.

Преостанато време

 • 9 8240, 8240 Слънчев Бряг, Слънчев бряг, Bulgaria

  Одведи ме таму

  0059 879 413 513

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор

Опции на понудата:

3 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (17.09-07.10.2023) 11,634 ден. (188 еур)
6,076 ден. (98 еур)
5 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (17.09-07.10.2023) 19,406 ден. (313 еур)
9,982 ден. (161 еур)
7 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (17.09-07.10.2023) 27,156 ден. (438 еур)
13,702 ден. (221 еур)
3 All Inclusive ноќевања во апартман (17.09-07.10.2023) 10,168 ден. (164 еур)
7,378 ден. (119 еур)
5 All Inclusive ноќевања во апартман (17.09-07.10.2023) 24,180 ден. (390 еур)
12,152 ден. (196 еур)
7 All Inclusive ноќевања во апартман (17.09-07.10.2023) 33,852 ден. (546 еур)
16,802 ден. (271 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет All Inclusive ноќевања во сместување по избор
 • Користење на надворешен базен со чадор и лежалки
 • Чадор и лежалки на плажа
 • Користење на детски базен и детски анимации
 • Wi-fi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2023 до 07.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 возрасни лица
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во двокреветна соба со две возрасни лица
 • За прво дете до 12.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во апартман со две возрасни лица 
 • За второ и трето дете до 12.99 години сместено на дополнително легло се доплаќа 40% од цената на купонот сместено во апартман со две возрасни лица за едно ноќевање
 • За дете од 7 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 5€ за едно ноќевање сместено во двокреветна соба 
 • За второ дете од 3 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 60% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во апартман
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За користење на паркинг се доплаќа 10€ за еден ден
 • За користење на бебешко креветче се доплаќа 2.50€ за еден ден (со претходна најава)
 • За користење на сеф на рецепција се доплаќа 2.50€ за еден ден
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.