Летно релаксирање во Сивири, Грција (11.05-09.07.2023)! 20% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на базен во сместување и термин по избор во Dryades Hotel 3*

Цена од

2182 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • 2 km Siviri, Fourka, Kassandria 630 77, Greece

  Одведи ме таму

  +3023740 41654

  drya[email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок во сместување и термин по избор 

Опции на понудата:

HB ноќевање во Superior Room (11.05-30.05.2023) 1,686 ден. (27 еур)
HB ноќевање во Family Room (11.05-30.05.2023) 2,530 ден. (41 еур)
HB ноќевање во Superior Room (01.06-16.06.2023) 2,182 ден. (35 еур)
HB ноќевање во Family Room (01.06-16.06.2023) 2,430 ден. (39 еур)
HB ноќевање во Superior Room (17.06-09.07.2023) 3,075 ден. (50 еур)
HB ноќевање во Family Room (17.06-09.07.2023) 4,278 ден. (69 еур)

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок во сместување и термин по избор 

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања за период од 11.05-30.05.2023; минимум 4 ноќевања за период од 01.06-16.06 и минимум 5 ноќевања за период од 17.06-09.07.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2023 до 09.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања за период од 11.05-30.05.2023; минимум 4 ноќевања за период од 01.06-16.06 и минимум 5 ноќевања за период од 17.06-09.07.2023
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата важи при максимално искористување на капацитетот на сместувањето
 • Максимален капацитет за сместување во Superior Room e 2, 2+1, 2+2, 3, 3+1
 • Максимален капацитет за сместување во Family Room e 2, 2+1, 2+2, 2+3, 3, 3+1, 3+2, 4
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете од 0 до 12.99 години сместувањето е бесплатно 
 • За второ дете од 0 до 12.99 години се доплаќа 12 € за сместување во Superior Room за период од 11.05-30.05.2023; 15 € за период од 01.06-16.06.2023 и 17 € за период од 17.06-09.07.2023
 • За второ дете од  0 до 12.99 години сместувањето е бесплатно во Family Room 
 • За трето дете од  0 до 12.99 години се доплаќа се доплаќа 10 € за сместување во Family Room за период од 11.05-30.05.2023; 12 € за период од 01.06-16.06.2023 и 14 € за период од 17.06-09.07.2023
 • За дете над 12.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 15 € за сместување во Superior Room за период од 11.05-30.05.2023; 19 € за период од 01.06-16.06.2023 и 21 € за период од 17.06-09.07.2023
 • За дете над 12.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 12 € за сместување во Family Room за период од 11.05-30.05.2023; 15 € за период од 01.06-16.06.2023 и 17 € за период од 17.06-09.07.2023
 • За четврто лице се доплаќа 15 € за сместување во Family Room за период од 11.05-30.05.2023; 19 € за период од 01.06-16.06.2023 и 21 € за период од 17.06-09.07.2023
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.