Одмор во Банско (19.03-02.04.2023)! До 48% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Hotel Ores Boutique 5*

Цена од

2914 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5208 ден.

Попуст

44%

Заштеда

2294 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • 2770 кв. Грамадето, Банско, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359894612626

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

BB ноќевање во двокреветна соба 5,208 ден. (84 еур)
2,914 ден. (47 еур)
HB ноќевање во двокреветна соба 5,642 ден. (91 еур)
3,534 ден. (57 еур)
BB ноќевање во еднособен апартман 5,642 ден. (91 еур)
2,914 ден. (47 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман 6,076 ден. (98 еур)
3,534 ден. (57 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок или појадок и вечера во сместување по избор
 • Користење на внатрешен базен
 • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар
 • Користење на ски гардаробер
 • Превоз до гондола
 • Wi - fi 
 • Осигурување и ДДВ 

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2023 до 02.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Понудата важи само за максимална исполнетост на сместувањето, доколку не го исполните максимално бројот на лица потребно е да има доплата за истото
 • Капацитет на сместување во двокреветна соба е две лица
 • Капацитет на сместување во еднособен апартман е 2+1, 2+2 или 3 возрасни лица
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За престој на прво дете во еднособен апартман потребна е доплата од 18 € за едно ноќевање со појадок или 23 € за едно ноќевање со појадок и вечера
 • За престој на второ дете во еднособен апартман потребна е доплата од 23 € за едно ноќевање со појадок или 29 € за едно ноќевање со појадок и вечера
 • Туристичка такса 0.61 € за едно ноќевање за едно лице 
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.