Дестинација Македонија! Опуштете се на Преспанско езеро! 35% попуст на ноќевање во Хотел Рива, с. Стење во вредност од 750 ден. по цена од 490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! Опуштете се на Преспанско езеро! 35% попуст на ноќевање во Хотел Рива, с. Стење во вредност од 750 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

750 ден.

Попуст

35%

Заштеда

260 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Стење, Македонија

 • 071 381 040

 • emilija_stojanovska91@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 23:00 Саб-Нед: 07:00 - 23:00

Добивате

Ноќевање за едно лице во Хотел Рива, с. Стење


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Само 10 метри од плажата на Преспанското Езеро, хотелот Рива располага со традиционален македонски ресторан со тераса со поглед на езерото. Собите во хотелот Рива доаѓаат со ТВ и фрижидер. Хотелот расолага со бесплатен Wi Fi интернет и бесплатен паркинг. Историската црква на Св Кирил и Методиј е одалечена на само 200 метри од хотелот, а најблиската автобуска станица е 1 км. Хотел Рива е на 22 км до Ресен и 30 км до Охридското Езеро.

Хотелот располага со 26 легла:

 • 7 дво-креветни соби
 • 1 тро-креветна соба
 • 1 четири-креветна соба + тераса
 • 1 пет-креветна соба + тераса

Секоја од собите има сопствен тоалет, Wi Fi и Телевизор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ