Планински одмор во Пампорово (29.09.2018 - 07.12.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок во Hotel Zora во вредност од 1426 ден. (23 eur.) по цена од 992 ден. (16 eur.)

РАСПРОДАДЕНО

Планински одмор во Пампорово (29.09.2018 - 07.12.2018)! 30% попуст на ноќевање со појадок во Hotel Zora во вредност од 1426 ден. (23 eur.) по цена од 992 ден. (16 eur.)

Цена

992 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,426 ден.

Попуст

30%

Заштеда

434 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање со појадок во Hotel Zora


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2018 до 08.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот неопходно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телeфон или e-mail
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплати:
 • Престојот за деца до 5.99 години е бесплатен
 • Доплата за деца 6-12 год.е 50% од цената на купонот
 • За наем на апартман се доплаќа 5 евра на ден
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.
 • Еден купон важи за едно ноќевање за едно лице со појадок (пијалоците не се вклучени во понудата)
 • Може да се комбинираат повеќе ваучери за повеќе денови.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотел Зора е лоциран во центарот на Пампорово, оддалечен само 1 km од ски центарот. Во хотелот има 2 ресторани, 1 a la carte ресторан и паб. Достапен е бесплатен интернет и приватен паркинг простор. Сите соби се со звучна изолација и опремени со кабловска ТВ и фрижидер. Добивате бесплатен пристап до фитнес центар и парна бања. Во Околината на хотелот има многу продавници, ресторани, кафичи и клубови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ