Дестинација Македонија! Летен одмор во Охрид (Септември)! До 43% попуст на ноќевање за две, три, четири или пет лица по избор во Апартмани Stela Rosa

Цена од

1250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1400 ден.

Попуст

11%

Заштеда

150 ден.

Купени: 9

 • Abaz Emin 210, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 200 135

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на апартман за број на лица по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,400 ден. (23 еур)
1,250 ден. (20 еур)
Ноќевање за 3 лица 2,100 ден. (34 еур)
1,500 ден. (24 еур)
Ноќевање за 4 лица 2,800 ден. (45 еур)
1,750 ден. (28 еур)
Ноќевање за 5 лица 3,500 ден. (56 еур)
2,000 ден. (32 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Престојувајте во прекрсниот Охрид во нов и удобен апартман!

Апартмани Stela Rosa, Oхрди: двособен апартман во кој може да се сместат 4 - 5 лица, на 2 спрат од зграда со лифт и сопствен паркинг. Апартманот поседува тераса, wi-fi, TV и целосно опремена кујна.

Апартманот се наоѓа на 10 минути од шеталиште, 5 минути од Мегуградската автобуска и 5 минути од Касарната. До апартманот има маркет и пекара.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.