Одмор на Охридското езеро (13.09. - 21.10.2017)! До 44% попуст на ноќевање по избор за едно, две, три или четири лица во соба или студио по избор во Вила Анастасија, Охрид

РАСПРОДАДЕНО

Одмор на Охридското езеро (13.09. - 21.10.2017)! До 44% попуст на ноќевање по избор за едно, две, три или четири лица во соба или студио по избор во Вила Анастасија, Охрид

Цена

559 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

990 ден.

Попуст

44%

Заштеда

431 ден.

 • Ул.Питу Гули 396 Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • 078 264 470; 070 495 840

 • stavre.i@outlook.com, villaohrid@outlook.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 22:00 Саб-Нед: 10:00 - 22:00

Добивате

Едно ноќевање во соба со заеднички тоалет и кујна:

 • Ноќевање за едно лице во соба, цена: 990 ден. 559 ден.
 • Ноќевање за две лица во соба, цена: 1450 ден. 899 ден.
 • Ноќевање за три лица во соба, цена: 2000 ден. 1159 ден.
 • Ноќевање за три лица во соба, цена: 2450 ден. 1369 ден.

Едно ноќевање во соба со сопствена бања:

 • Ноќевање за две лица во соба, цена: 1600 ден. 1299 ден.
 • Ноќевање за четири лица во соба, цена: 2600 ден. 1989 ден.

Едно ноќевање во студио со сопствен тоалет и чајна кујна:

 • Ноќевање за едно лице, цена: 1090 ден. 759 ден.
 • Ноќевање за две лица, цена: 1900 ден. 1169 ден.
 • Ноќевање за три лица, цена: 2500 ден. 1499 ден.
 • Ноќевање за четири лица, цена: 3150 ден. 1999 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.09.2017 до 21.10.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Доколку сакате да го искористите купонот за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Плаќање на туристичка такса 40 ден. од ден во вилата

Опис

Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна вила, во самото градско подрачје и во пријатен сенковит амбиент крај самата Црква „Св. Ѓорѓија“ од почетокот на 19-ти век, со пријатни домаќини кои во секое време ви стојат на располагање. Вила Охрид Анастасија е оддалечена 10 минути одење пеш од Охридското езеро, а 1100 метри е оддалечена од стариот град. Студијата се опремени со сопствено купатило со туш кабина и чаена кујна со фрижидер. А пак секоја соба има ТВ со кабловска телевизија. Собите користат заедничко купатило и кујна за разлика од студијата кој имаат сопсвена кујна и купатило. Секое студио или соба има сопсвен балкон. Гостите можат да користат безжичен интернет и приватен бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ